Velkorozponové halyModulární řešení

 1. Anenské náměstí 211/2
  110 00, Praha 1
  +420 777 111 011

Skládací haly PLENAVE

PLENAVE- skládací prefabrikované budovy

PLENAVE. Prefabrikované skládací budovy s přemístitelnou modulární ocelovou konstrukcí

Co je PLENAVE®?

PLENAVE® je prefabrikovaná budova se skládací, plně obnovitelnou ocelovou konstrukcí, která umožňuje její přemístění na nová místa v rekordním čase. Objevte sami všechny naše modely modulárních budov.

Co je systém PLENAVE®?

Systém PLENAVE® je prefabrikovaná technologie pro průmyslová budova s ​​ocelovou konstrukcí. Je plně demontovatelný, přenosný a skládací a jako průmyslová budova má mnoho využití, například jako sklad, hangár, dílna atd. Nabízí stejnou kvalitu jako jiné typy konstrukcí, ale se s tím rozdílem, že je možné jej složit, přemístit a zcela demontovat. Takto lze získat a využít 100% materiálu, který obsahuje, včetně kovového opláštění a ocelové konstrukce. Může být demontován a umístěn kdekoliv jinde v rekordním čase díky patentovanému skládacímu systému, který umožňuje jeho přepravu, kompletně smontovaného, nákladním automobilem. Průměrná doba montáže na místě se u tohoto prefabrikovaného systému předpokládá kratší než jeden týden.

PLENAVE® se skládá z prefabrikovaných ocelových modulů, které jsou kompletně vyráběny v průmyslové dílně. Tyto průmyslově vyráběné moduly, které později vytvoří prefabrikovanou budovu, lze snadno přepravovat nákladním automobilem, protože je lze zcela složit (stěny průmyslové budovy se sklopí pod střechu). Tuto prefabrikovanou budovu lze také zcela demontovat a díky sestavě z prefabrikovaných a skládacích modulů, které lze přepravovat nákladním automobilem, může zákazník změnit umístění své průmyslové budovy podle potřeby v rekordním čase (2 nebo 3 dny). Veškerý materiál, který tvoří prefabrikovanou průmyslovou budovu, lze znovu použít.

Produkt

PLENAVE® je modulární průmyslová budova, která je snadno demontovatelná a plně obnovitelná. Skládá se ze spojení několika nezávislých modulů, jehož rám je vyroben ze za studena laminovaných pozinkovaných profilů. Budova jako celek je na obou koncích utěsněna štíty budovy.

Snadná přeprava: žádný z našich modulů není širší než 2,30 metru, což umožňuje přepravu zcela dokončeného systému na nákladním automobilu nebo kontejneru na místo, kde má být nainstalován.

Snadná montáž: moduly se dodávají na místo ve složeném stavu a rozkládají se pomocí jeřábu, dokud nejsou zajištěny všechny moduly budovy.

Ve společnosti CUALIMETAL jsme vyvinuli 7 modelů se standardními rozměry, které lze přizpůsobit jakékoli potřebě:

 • PLENAVE® 7.3
 • PLENAVE® 10.4
 • PLENAVE® 12.5
 • PLENAVE® 15.6
 • PLENAVE® 17.6
 • PLENAVE® 20.6
 • PLENAVE® 24.7

Boky těchto modulů mohou disponovat dveřmi a okny. V 7 modelech jsou 4 typy modulů: uzavřený modul, modul s vchodovými dveřmi, modul s dvojkřídlými vchodovými dveřmi a modul s okny.

 

Kontaktní formulář

Nezávazná poptávka

  Zde můžete přiložit výkres, studii nebo jiný soubor (10MB).
  © 2020 Borabela - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |