Velkorozponové halyModulární řešení

  1. Anenské náměstí 211/2
    110 00, Praha 1
    +420 777 111 011

Přístřešky MARQUISOL

MARQUISOL – Modulární ocelové zastřešení

Prefabrikované modulární budovy s modulární kovovou konstrukcí

Modulární ocelová stříška

Prefabrikované modulární budovy s modulární kovovou konstrukcí

MARQUISOL®, je modulární zastřešení vyvinuté společností CUALIMETAL s cílem uspokojit potřeby svých zákazníků snadno, levně a rychle.

Můžeme vyzdvihnout jeho inovativní design, stejně jako funkčnost šikmého sloupku, usnadňující přístup k vozidlům. Díky své modulární struktuře, která nabízí prostor pro dvě vozidla, můžete navýšením počtu modulů vytvořit požadovaný počet zastřešených míst.

Hlavní konstrukce je vyrobena z profilů tvářených za studena a je opatřena galvanizační úpravou, která poskytuje větší odolnost proti korozi, a tím zaručuje dlouhodobě odolný design.

Standardní střecha zahrnuje ocelový mini-vlnový plech, který poskytuje atraktivní design pultové střechy. Střecha může být navržena se dvěma obrácenými šikminami, aby se zdvojnásobil počet míst, a můžeme také přizpůsobit typ zastřešení, což umožňuje použití dalších materiálů, jako jsou fotovoltaické panely atd., dle požadavků zákazníka.

Proces montáže je také 100% šroubovaný dle stejné filozofie jako ostatní modulární řešení vyvinutá společností CUALIMETAL.

Kontaktní formulář

Nezávazná poptávka

    Zde můžete přiložit výkres, studii nebo jiný soubor (10MB).
    © 2020 Borabela - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |